Nowy blog… nowe zainteresowania… stare nawyki…

Leave a comment
Share

Tak, kolejną przygodę z blogowaniem czas zacząć. Mam nadzieję, że tym razem już mi się uda regularnie wprowadzać nowe wpisy.

O czym będzie blog?

Wszystkie tematy, które będę tutaj opisywał (przeważnie) będą się zawierały w zbiorze moich zainteresowań. Będziesz mógł poczytać o PHP (w szczególności o Zend Framework’u), Pythonie (coś nowego), Linuxie (głównie Ubuntu) a także o grafice komputerowej (przede wszystkim Photoshopie).

Czasami będę starał się prezentować moje osiągnięcia (napisane programy, zaprojektowane prace graficzne czy zrobione zdjęcia) w związku z czym potrzebna będzie mi konstruktywna krytyka.

Czy będzie coś extra?

Postaram się aby niekiedy urozmaicić wpisy pewnymi dodatkami, które wybadałem w sieci. W większości będą to rzeczy darmowe, które spokojnie bedziesz mógł wykorzystać w swoich pracach.

Oprócz tego polecam śledzić moje delicje. Skoro jesteś na tym blogu i go czytasz, to pewnie zainteresuje Ciebie większość zawartych tam linków.

No to do dzieła…

Pozostaje mi życzyć sobie wytrwałości, gdyż zdecydowanie jest o czym pisać.

Pozdrawiam i zapraszam do regularnego odwiedzania…

About Świtoń Michał

Z zamiłowania programista PHP oraz poniekąd grafik komputerowy :P

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>